Prezydent Mariusz Chrzanowski i delegacja firmy Van Pur, która jest właścicielem browaru Łomża, spotkali się, aby omówić przyszłe plany rozwojowe tej marki. Z zadowoleniem prezydent Łomży wyraził gotowość do współpracy i wsparcia przedsiębiorstwa w obszarze procedur administracyjnych związanych z planowanym rozbudowaniem inwestycji.

Delegacja firmy Van Pur na spotkanie w Urzędzie Miejskim w Łomży składała się z kilku kluczowych osób. Wśród nich był dyrektor łomżyńskiego oddziału Van Pur – Jerzy Onopiuk, dyrektor operacyjny grupy – Tomasz Szczebiot oraz dyrektor ds. inwestycji – Mariusz Baranowski. Spotkanie miało charakter biznesowy i było okazją do omówienia przyszłości browaru.

Zdaniem przedstawicieli firmy Van Pur, Browar Łomża ma duże możliwości rozwoju. Prezentowane plany obejmują budowę nowego magazynu o powierzchni 9 tysięcy metrów kwadratowych, co może przyczynić się do tworzenia dodatkowych miejsc pracy w regionie.

Mariusz Baranowski, dyrektor do spraw inwestycji w firmie Van Pur, podkreślał, że rozwój marki Łomża jest nierozerwalnie związany z inwestycjami. Wówczas dostrzegliśmy jego entuzjazm co do budowy nowoczesnego magazynu jako część tych planów.

Podczas spotkania Prezydent Mariusz Chrzanowski wyraził swoje podziękowania dla Van Pur za dotychczasową współpracę i angażowanie się w działania organizowane przez Miasto Łomża poprzez sponsoring. Podkreślał też, jak ważne jest dla miasta aktywne angażowanie się lokalnych firm w życie społeczne oraz tworzenie i rozwijanie marek, które są symbolem regionu. Zapewnił również o gotowości do udzielania niezbędnej pomocy przedsiębiorcom na każdym etapie procesu inwestycyjnego.