Kilka minut po godzinie 11:00, na drodze DK63 pomiędzy miejscowościami Kolno i Borkowo, miał miejsce incydent, gdzie samochód potrącił rowerzystę. W wyniku tego zdarzenia, 81-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policja pracuje na miejscu zdarzenia, a ruch drogowy funkcjonuje w systemie wahadłowym.

Sytuacja wydarzyła się na drodze krajowej numer 63, która biegnie pod Łomżą. Alarmujący incydent miał miejsce między Kolnem a Borkowem. Pierwsze doniesienia o tym tragicznym wydarzeniu drogowym dotarły do lokalnej policji około 11:30.

Według informacji, które udało się uzyskać od policji, sprawcą potrącenia był 67-letnia kobieta prowadząca samochód marki Hyundai. Służby badające stan trzeźwości kierującej stwierdziły, że była ona trzeźwa. Pokrzywdzony w zdarzeniu 81-latek został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala.

Policjanci nadal pracują na miejscu tego tragicznego wypadku, próbując ustalić wszystkie szczegóły i okoliczności tego zdarzenia. W miejscowości Borkowo ruch odbywa się w sposób wahadłowy ze względu na trwającą interwencję policji i służb ratowniczych.