KMP w Łomży poinformowało o kolejnych nietrzeźwych kierowcach. Pierwszy z nich wpadł w ręce policji, ponieważ jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Szybko okazało się, że miał on prawie promil alkoholu w organizmie. Natomiast drugim zatrzymany to 29-latek, który zdecydował wsiąść za kółko, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Z początkiem maja, policjanci pracujący na trasie nr 61 zatrzymali do kontroli kierowcę opla, który poruszał się samochodem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas rozmowy z 34-latkiem wyczuwalny był od niego jednak alkohol. Przypuszczenia potwierdziły się, ponieważ badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Miastkowo w efekcie stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Drugi mężczyzna zatrzymany został zaraz po tym, jak policjanci otrzymali zgłoszenie o kłótni kobiety z mężczyzną. Pijany 29-letni mężczyzną bowiem wsiadł do samochodu, a następnie odjechał. Po chwili wrócił na miejsce, awanturując się przy tym z osobami, które stanęły w obronie kobiety. Policjanci zbadali mężczyznę na zawartość alkoholu, które wykazało u mieszkańca Łomży ponad dwa promile alkoholu. Dalsze działania doprowadziły również do ustaleń, że mężczyzna jeszcze przez 11 miesięcy ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.