Pomiędzy 8 a 9 lipca miał miejsce Nocny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Łomża. Finał rozgrywek był bardzo wyrównany, a mecz zakończył się różnicą tylko jednej bramki. Do rozgrywek, które odbyły się w Pniewie, zgłosiło się 14 zespołów z Gminy Łomża i okolic. Na boisku oglądaliśmy zespoły z Łomży, Zbójnej, Podgórza, Jeziorka, Radziłowa czy Ratowa-Piotrowa.

Emocje w finale

Drużyny były podzielone na trzy grupy, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Do finałowej fazy rozgrywek awansowało osiem zespołów. Finał zakończył się o drugiej w nocy, a w nim drużyna Uniglass pokonał 1-0 Kulturalnych Łomża. Trzecie miejsce zajął Demed, tuż poza podium uplasowali się zawodnicy Elmax Dachy Super Team.

Po zawodach przyznano nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem okazał się Kemran Dzambulatov, a najlepszym piłkarzem Hubert Cendrowski z wicemistrzów turnieju. Z tytułu króla strzelców cieszył się Michał Pardo z Uniglassu. Wszyscy otrzymali puchary oraz nagrody indywidualne, które ufundował Wójt Gminy.