„Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję” to projekt w ramach, którego odbywają się imprezy sportowo-rekreacyjne skierowane dla najmłodszych mieszkańców Łomży finansowany ze środków Programu Rozwoju Lokalnego.

Cykl składa się z trzech wydarzeń w trakcie wakacji, a pierwsze, „Rozpoczęcie Wakacji”, odbyło się w sobotę 25 czerwca. Nad Narwią została stworzona strefa atrakcji dmuchanym i strefa animacji, gdzie odbyły się gry i zabawy dla dzieci oraz zajęcia z animatorami. W strefie baniek mydlanych można było wziąć udział w konkursach, w których przewidziane były nagrody.

Kolejne wydarzenia

Kolejne dwie imprezy odbędą się w lipcu i sierpniu. 10 lipca będzie miało miejsce wydarzenie „Aktywnie na bulwarach”, a 28 sierpnia „Zakończenie Wakacji. W programie będą dmuchane atrakcje z elementami wodnymi, gry i zabawy, zajęcia z animatorami, strefa baniek mydlanych, basen z piłkami oraz liczne konkursy.

Letni park zabaw

Poza tymi wydarzeniami można udać się do Letniego parku zabaw, który pozostaje czynny od 24 czerwca. Tam na młodych obywateli miasta również czeka wiele atrakcji takie jak baseny ze zjeżdżalniami czy dmuchane place zabaw.