Zbliżają się wakacje, a więc to odpowiedni czas na otwarcie kąpielisk pod gołym niebem. Nie inaczej jest w Łomży. Obok Parku Wodnego zostanie otwarty letni park zabaw!

Po szkole na basen

W piątek, czyli w dzień zakończenia roku szkolnego o godzinie 16:00 nastąpi otwarcie letniego parku zabaw i tylko tego dnia wstęp będzie całkowicie bezpłatny. Od soboty park będzie otwarty od godziny 10:00 do 18:45 przez cały tydzień- od poniedziałku do niedzieli.

Na terenie parku znajdują się baseny wraz ze zjeżdżalniami dla najmłodszych, ale, jak informuje MOSiR, na poszczególne atrakcje obowiązuje limit osób. Na dmuchany plac zabaw „Arena Wrażeń” będzie mogło wejść dziesięć osób, na dmuchany plac zabaw „Cyrk” – dwadzieścia osób, na dmuchaną zjeżdżalnię „Piramida” – sześć osób, do basenów odkrytych będzie mogło wejść po dwadzieścia osób. Na terenie letniego parku znajdują się dwa baseny- jeden o głębokości 1,1 metra oraz jeden o głębokości 0,6 metra.

Sezon kąpielowy

24 czerwca to dzień, w którym oficjalnie rozpoczyna się sezon kąpielowy. Od tego dnia, oprócz letniego parku zabaw, miłośnicy spędzania czasu w wodzie, będą mogli odpoczywać nad rzeką Narwią.