Już w poniedziałek coroczne święto zakochanych. Pewnie wiele osób postanowi z tej okazji wybrać się do restauracji na romantyczną kolację, albo spędzić ten czas w domu we dwoje. Jeżeli planujecie kupić prezent to na portalu liweb znajdziecie kilka porad na ten temat. Jeśli jednak nie wiecie gdzie zabrać drugą połówkę to przychodzimy do Was z ratunkiem. Sprawdźcie wydarzenia w Łomży, które będą organizowane właśnie z okazji Walentynek.

Bałkańskie Walentynki

Już w poniedziałek w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych, będziecie mogli wziąć udział w bałkańskich walentynkach. Impreza rozpocznie się o 18:00. Zapraszamy na nią nie tylko wielkich fanów bałkańskiej muzyki i jedzenia. Będzie to również idealne wydarzenie dla każdego, kto planuje fajnie spędzić czas ze swoją drugą połówką. Będzie muzyka na żywo i możliwość nauczenia się tradycyjnych bałkańskich tańców. Oprócz polsko-bułgarskiej grupy muzycznej Sarakina Balkan Band będziecie mogli usłyszeć o bułgarskim święcie wina. Nie często pojawia się okazja na spędzenie takiego wieczoru, więc nie czekajcie i rezerwujcie miejsca już dziś. Ilość miejsc jest ograniczona a wejściówki dostaniecie w cenie 30 zł za bilet normalny i 20 zł za ulgowy.

Kino z sercem

Jeśli muzyka na żywo i możliwość nauki bałkańskich tańców nie jest dla Was to drugą opcją jest spędzenie tego wieczoru na oglądaniu romantycznych filmów. Takie wydarzenie organizuje Hala Kultury. Specjalnie dla zakochanych organizatorzy zaplanowali wyświetlenie dwóch filmów: “Uprowadzona Księżniczka” i “Czas na miłość”. Maraton rozpocznie się o 17:00 filmem animowanym, który będzie idealnym wyborem jeśli planujecie spędzić ten dzień ze swoimi dziećmi. Drugi film będziecie mogli zobaczyć od 19:30. Ta komedia romantyczna jest już przewidziana dla starszej widowni i opowiada o poszukiwaniu miłości. Wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym, że dochód z biletów będzie w całości przekazany na leczenie kilkunastomiesięcznego chłopca. Tym bardziej zapraszamy Was do rezerwowania miejsc i zakupu biletów-cegiełek w cenie 20 zł wejściówka normalna i 10 zł wejściówka dla dziecka.