Od poniedziałku 24 stycznia dzieci mieszkające w Łomży i okolicach mogą brać udział w zajęciach zorganizowanych z okazji ferii zimowych. Odbędą się dwa turnusy, od poniedziałku do piątku każdy. Pierwszy z nich rozpoczął się 24 stycznia i potrwa do 28 stycznia, drugi natomiast zaplanowany jest na termin 31 stycznia – 4 lutego. Dla dzieci zostały przygotowane zajęcia kreatywne, zajęcia na lodzie i w wodzie.

Zajęcia na lodzie

Zajęcia będą odbywały się na lodowisku “Biały Orlik”, które jest przy ul. Katyńskiej 3. Zapraszamy na nie w godzinach 10:40-11:30. Organizatorzy zapewniają gry i zabawy na lodzie, które prowadzić będą animatorzy. Dodatkowo nie zabraknie ćwiczeń, które mają na celu doskonalenie jazdy na łyżwach. Koszt jednego turnusu, czyli 5 dni zajęć na lodzie, to 100 zł.

Zajęcia w wodzie

Ferie na wodzie będą miały miejsce w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15. Zajęcia w godzinach 10:00-12:00 lub 12:00-14:00 będą obejmowały gry drużynowe w wodzie, zjazdy na zjeżdżalniach i wiele innych gier i zabaw. Udział w jednym turnusie kosztuje 120 zł. Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio w Parku Wodnym.

Zajęcia kreatywne

Ferie kreatywne również odbywać będą się w Parku Wodnym, ale nie w basenach, tylko w salce na I piętrze. Zapraszamy na warsztaty plastyczne z animatorem w godzinach 9:00-10:00 lub 11:00-12:00. Są to najtańsze zajęcia ze wszystkich dostępnych podczas ferii zimowych w Łomży i kosztują 40 zł za turnus.

Wszystkie pytania można zadawać bezpośrednio w obiektach, które organizują zajęcia. Tam również należy rezerwować miejsca dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.