Już po raz drugi ulicami Łomży będzie jeździł wspaniały kolędobus. W zeszłym roku mieszkańcy byli zachwyceni inicjatywą MPK, dlatego już we wtorek będziemy mogli śpiewać kolędy razem ze specjalnym autobusem. Kolędobus będzie jeździć ulicami Łomży od wtorku 21 grudnia do czwartku 23 grudnia od 15:00 do 20:00. Wypatrujcie więc kolorowego busa!

Którymi ulicami przejedzie klimatyczny Kolędobus?

Trasa kolędobusa będzie przebiegała przez takie ulice jak: Al. Legionów, Al. Piłsudskiego, ul. Browarna, Pl. Kościuszki, Stary Rynek, ul. Wyszyńskiego, ul. Śniadeckich, ul. Zawadzka, ul. Ks. Anny, ul. Zawadzka i na koniec ponownie Al. Legionów. Dodatkowo kolędobus będzie miał 10 miejsc postoju. W każdym miejscu będzie stawać dwa razy w ciągu dnia. 

Autobus zacznie od 15:00 na Al. Legionów na parkingu Aleja Park, następnie będzie kierował się w stronę parkingu pod Jysk gdzie stanie o 15:15. Kolejna okazja na zobaczenie kolędobusa z bliska będzie o 15:30 przy placu zabaw na ul. Browarnej i o 15:45 na przystanku Jantar na Pl. Kościuszki. Nie mogło zabraknąć postoju na Starym Rynku o 16:00, a także na parkingu pod pływalnią na ul. Wyszyńskiego o 16:15. Kolejny przystanek kolędobus zrobi o 16:35 przy strzelnicy na ul. Śniadeckich i na parkingu pod Galerią Łomża na ul. Zawadzkiej. Następny punkt to skatepark na ul. Ks. Anny o 17:06 i na samym końcu powrót na ul. Zawadzką na parking pod Media Expert o 17:20. Następnie kolędobus będzie miał 30 minutową przerwę i o 17:50 zacznie jechać taką samą trasą z dokładnie takimi samymi przystankami.

W wesołym autobusie będzie można posłuchać kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. To wszystko będzie w wykonaniu zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Przede wszystkim usłyszymy grupy wokalne MDK-DŚT : Emdek i Studia Piosenki PopArt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wypatrywania kolędobusa na ulicach Łomży!