Obowiązki obowiązkami, praca pracą a szkoła szkołą. Wszystko jest ważne, ale odpocząć czy zrelaksować się, też trzeba. Dlatego czasem warto,  jest skorzystać z kulturalnych wydarzeń miasta Łomży i okolic, by właśnie odpocząć, rozerwać się czy po prostu zrobić coś dla siebie.

Jakie wydarzenia kulturalne się zbliżają w Łomży i okolicy? Ile kosztują wejściówki? Gdzie i kiedy będą odbywały się te wydarzenia?

Najbliższymi wydarzeniami kulturalnymi w Łomży i okolicy są między innymi:

  • Pan Michał Kutek — Stand-up,  pod tytułem „Do skutku”. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury — Dom Środowisk Twórczych, przy ulicy Wojska Polskiego 3 w Łomży. Stand-up odbędzie się już niedługo, bo w czwartek 25 listopada o godzinie 20. Koszt wstępu to 35 zł od osoby.
  • Kolejnym wydarzeniem, które nastąpi w grudniu, będzie spektakl – „Rubinowe Gody”. Odbędzie się on w Miejskim Domu Kultury w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 2a. Wejście jest odpłatne, bo od 75 zł a godzina rozpoczęcia spektaklu to 17 w sobotę 4 grudnia oraz godzina 18 w niedzielę 5 grudnia.
  • A jeśli macie Państwo ochotę na kabaret, to już 4 grudnia o godzinie 18, będzie miał miejsce kabaret w wykonaniu Pana Kuby Dąbrowskiego. Program kabaretu nosi tytuł – „Gentleman”. Wszyscy chętni powinni udać się do  „Krówka i Połówka” – która znajduje się przy ulicy Białostockiej 26 w Zambrowie. Bilety są w cenie 30 zł.
  • A jeszcze przed świętami, bo 10 grudnia o godzinie 18, będzie okazja na wybranie się na kolejny kabaret. Tym razem to kabaret pod tytułem: „Pół geniusz pół kretyn”, w wykonaniu Pana Igora Kwiatkowskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Kultury w Łomży, które znajduje się przy ulicy Sadowej 12a. Wejściówki są odpłatne.

Zatem wybór wydarzeń kulturalnych na jesienne popołudnia i wieczory w Łomży  jest bardzo duży. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!