Jak wiemy, wraz z jesienią wróciła kolejna edycja programu – „The Voice of Poland”. Kolejni uczestnicy na przesłuchaniach w ciemno mogą oczarować jurorów swoim głosem. Między innymi zrobiła to Łomżanka — Julita Kaczyńska!

Czy Julita Kaczyńska przeszła do kolejnego etapu? Jacy trenerzy zasiadają fotele w tej edycji? Jaki utwór wykonała Łomżanka?

W tej edycji popularnego programu The Voice of Poland, emitowanego na TVP 2 w fotelach zasiadło po części nowe jury. Prócz Tomsona i Barona jurorami są Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak oraz Marek Piekarczyk.

Jedną z uczestniczek na przesłuchaniach w ciemno była Łomżanka — Julita Kaczyńska, która wykonała utwór z repertuaru Sii – „Bird Set Free”. Zachwyciła ona swoim głosem, ponieważ odwróciły się aż dwa fotele! Tym samym Pani Julita przeszła do kolejnego etapu. Zanim jednak kolejny etap, musiała wybrać swojego trenera. Wybór był pomiędzy Panem Markiem Piekarczykiem a chłopakami z zespołu „Afromental”. Ostatecznie Pani Julita zasiliła drużynę Tomsona i Barona. Koniecznie oglądajcie dalsze odcinki i trzymajcie mocno kciuki za mieszkankę Łomży!