Zastanawiacie się co tu robić, gdy wakacyjne plany nie wypaliły albo gdy po prostu ich brak? Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Oto kilka propozycji dla Ciebie i Twojej rodziny. Z całą pewnością, znajdziesz coś dla siebie!

Co robić latem w mieście Łomża?

Muzeum Północno – Mazowieckie – to propozycja zwiedzenia Muzeum, czyli odrobina kultury i wielka dawka wiedzy! Zobaczysz tam eksponaty, które przypisane są do różnych działów. Jednymi z nich jest dział bursztynów, gdzie można zobaczyć wiele przedmiotów wykonanych z tego surowca. Kolejnym ciekawym działem jest dział archeologiczny, w którym będziecie mogli zobaczyć średniowieczne a nawet historyczne przedmioty! Koniecznie udaj się do Muzeum by zapoznać się z wystawami zarówno stałymi jak i tymczasowymi. Miejsce to znajdziesz pod adresem:  Łomża, Dworna 22c.

Park Wodny – nie ma to jak w wakacyjne, upalne dni udać się do Parku Wodnego! Taką możliwość macie w Łomży. Park Wodny oferuje szereg różnych atrakcji zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Młodszym z całą pewnością spodobają się zjeżdżalnie, które sprawiają wiele frajdy oraz na przykład rwąca rzeka. Dorośli z całą pewnością, odprężą się w jacuzzi czy w strefie saun. Bezsprzecznie udając się raz do tego Parku Wodnego, będziecie chcieli szybko wrócić. Nauka, trenowanie pływania, frajda i odpoczynek! Tego wszystkiego doświadczysz w Parku Wodnym w Łomży, który znajduje się przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego 15

Biebrzański Park Narodowy – jeśli jednak samo miasto to dla Was za mało, to oddalcie się trochę i koniecznie zobaczcie przepiękną faunę i florę jaką jest – Biebrzański Park Narodowy! Z całą pewnością podczas spaceru, będziecie mogli sie wyciszyć od zgiełku miasta i odprężyć.

A Wy? Co robicie w Łomży w trakcie lata?