Jesteś głodny i nie masz czasu przygotować sobie w miarę zdrowego posiłku, lub po prostu nie masz chęci na gotowanie, a zjadłoby się coś pysznego? Nic bardziej prostego! Łomża, to miasto wielu restauracji i kawiarni, które oferują swoim klientom różnorodne potrawy i wymarzone słodkości! Przedstawiamy kilka takich miejsc!

Gdzie zasmakować czegoś pysznego?

„Caffe Deptak” – to kawiarnia na Starym Mieście w Łomży, znaleźć ją możecie przy ulicy Farnej 8. Miejsce to uraczy Cię aromatyczną kawą, przepysznymi ciastami, różnorodnymi deserami, kolorowymi tartami a także, ciepłymi i chrupiącymi goframi z dużym wyborem dodatków. A gofry i lato, równa się super wakacje!

„Pierogarnia – Naleśnikarnia Stary Młyn” –  to przepyszne miejsce, gdzie skosztujecie pierogów z przeróżnym farszem. Zjecie tam coś na wytrawnie oraz na słodko!  Pierogarnię znajdziecie przy ulicy Rynek 18. A jeśli nie chce Wam się wychodzić z domu, to istnieje możliwość dowozu.

„Ogródek Nad Narwią” – przy ulicy Rybaki 11, znajdziecie urocze miejsce! W pięknym otoczeniu przyrody, zjecie pyszne dania, pizzę, sałatki, a także znajdzie się coś na słodko. Latem dodatkowo, możecie natrafić na mini koncerty! Idealna miejsce na letnie weekendy i nie tylko!

„Lodziarnia Malina” – to wyśmienite miejsce, by w upalne dni wybrać się z rodziną czy znajomymi na lody. Co więcej w Lodziarni Malina, skosztować możecie także, przeróżnych deserów, gofrów i naleśników! Miejsce to znajdziecie przy ulicy Rządowej 12.

Jakie są Wasze ulubione kawiarnie czy restauracje w Łomży? Macie swoje miejsca od lat, czy może staracie się stołować ciągle gdzie indziej, bo poznawać nowe smaki?