Podczas podróży między miejscowościami Mały Płock i Włodki na drodze powiatowej doszło do kolizji dwóch pojazdów. Z powodu tego incydentu, jedna osoba musiała zostać przewieziona do najbliższego szpitala.

Wczoraj, tuż przed godziną 12:00, miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Informacje na ten temat zostały przekazane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Małego Płocka.

Według zgromadzonych informacji, na odcinku drogi powiatowej biegnącej z Małego Płocka do Włodek, w pobliżu skrzyżowania z drogą do Waśk, doszło do kolizji dwóch samochodów. Jeden z pojazdów znalazł się poza jezdnią. Na miejsce natychmiast wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przeniósł jedną osobę do szpitala.

Na miejsce zdarzenia skierowano pięć zastępów straży pożarnej, w tym dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej Mały Płock, dwa z Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej Chludnie-Włodki. Oprócz tego, wezwano również policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.