Od 17 września w soboty odbywało się Jesienne kino samochodowe, jednak najbliższa sobota będzie ostatnią szansą na skorzystanie z tego wydarzenia. W każdą sobotę kina samochodowego były emitowane dwa filmy i 8 października nie będzie inaczej. Filmy można obejrzeć na parkingu Akademii Nauk Stosowanych przy ulicy Akademickiej.

Ostatnia filmowa sobota

Pierwszym sobotnim filmem, który będzie można zobaczyć to „Chłopiec i wilk”. To ciepła, familijna komedia produkcji francuskiej z 2019 roku. Początek zaplanowano na godzinę 18:00.

O 20:30 rozpocznie się seans filmy „Nieobliczalny”, z Russelem Crowem w roli głównej. To film akcji, pokazujący, do jakiej furii może doprowadzić użycie klaksonu w korku.

Jak oglądać filmy w kinie samochodowym?

Jedynym wymogiem w Jesiennym kinie samochodowym jest posiadanie radioodbiornika o zakresie fal od 86 do 107. Dźwięk filmu jest nadawany drogą radiową, a o częstotliwości, na których będzie nadawany dźwięk filmu, poinformuje obsługa.

Co już obejrzeliśmy?

Do tej pory mogliśmy obejrzeć sześć seansów. Wszystko rozpoczęło się od filmów „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb” i „Dżentelmeni” 17 września. Tydzień później na ekranach pojawił się produkcje „Śnieżna Paczka” oraz „Jeden gniewny człowiek”. W minioną sobotę fani kina samochodowego oglądali „Chłopca z chmur” i „355”.