Z pewnością wszyscy nie możemy doczekać się lata i koncertów plenerowych. Na całe szczęście ten czas jest coraz bliżej, a już dziś możemy coraz częściej korzystać z pięknej pogody i spędzać czas na zewnątrz. Zamiast koncertów plenerowych, czeka nas wiele wydarzeń kulturalnych. Sprawdźmy więc co będzie się dziać w Łomży przez kilka najbliższych tygodni.

Kabaret Hrabi “Wady i Waszki”

Już 10 maja wydarzenie dla wszystkich fanów kabaretów i dobrej zabawy. Interesuje Was czym są tytułowe waszki? Możemy Was zapewnić, że nie mają one nic wspólnego z ważkami. Zapraszamy do Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego o godzinie 17:00 i 20:00 – dowiecie się wtedy wszystkiego. Bilety możecie kupić już dziś przez internet. Nie może Was tam zabraknąć!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny – Spektakl Mały Książę

To samo miejsce, a zupełnie inny rodzaj wydarzenia. 14 maja w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży odbędzie się spektakl teatralny. Tetianę możecie znać z 6 edycji programu Mam Talent, którą wygrała. Zapraszamy na 17:00, bilety znajdziecie na stronie biletyna.

The Queens Of Soul Tour 2022 – Największe Przeboje Amy Winehouse, Whitney Houston, Tiny Turner

Lubicie twórczość Amy Winehouse, Whitney Houston i Tiny Turner? W takim razie nie może Was zabraknąć 21 maja w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego. To właśnie wtedy na scenie zobaczycie Tribute to the Queens of Soul z ich nową trasą koncertową. Wokalistki tej grupy muzycznej prawdopodobnie znacie z Szansy na Sukces i The Voice of Poland. Zapowiada się niezwykły spektakl!

Dobrze się kłamie

Tym razem na deskach sceny Filharmonii Kameralnej w Łomży zobaczycie gwiazdy polskiego kina i teatru. Spektakl Dobrze się kłamie możecie już znać, ponieważ jego debiut był w 2019 roku na scenie Teatru Buffo. Nie zmienia to faktu, że jest niezwykle lubianym przedstawieniem i co jakiś czas aktorzy przedstawiają go w kolejnych miejscach. Nie inaczej będzie tym razem, ponieważ 22 maja będziecie mieli okazję obejrzeć go w Łomży. Serdecznie zapraszamy, ponieważ warto!