Schroniska dla bezdomnych zwierząt często są przepełnione i nie mogą zagwarantować psom wspaniałych warunków. Niejednokrotnie czworonogi są przerażone i nie radzą sobie z życiem z wieloma innymi psami na tak małej powierzchni. Nie mają miejsca, w którym mogą odpocząć, często żyją w klatkach i budach na zewnątrz. Szczególnie zimą nie jest to dobre dla ich zdrowia. Opiekunowie i wolontariusze w schroniskach robią wszystko, żeby psom było tam dobrze i komfortowo, ale miejsca takie nie są z gumy i nie są w stanie pomieścić wszystkich zwierząt. Jeśli przemyślałeś swoją decyzję i wiesz z czym wiąże się posiadanie psa i chciałbyś uratować jedno stworzenie i wziąć je do ciepłego domu, to przedstawimy Ci dziś podopiecznych schroniska w Łomży.

Figa

Młoda, średniej wielkości, beżowa suczka. Uwielbia człowieka, inne psy i jedzenie. Jest bardzo przyjacielska i lubi być głaskana. Dodatkowo jest wulkanem energii, który mógłby całymi dniami biegać z innymi psami. Nie ma problemu z dziećmi, dlatego może iść do domu rodzinnego. Może to właśnie Ty podarujesz jej dom?

Lena

Suczka w typie owczarka niemieckiego. Ma kilka lat i jest niezwykle przyjazna. Dogaduje się z innymi psiakami, nie boi się człowieka i chętnie z nim współpracuje. Kto podaruje Lenie dom i jej własne wygodne legowisko?

Dino

Średniej wielkości psiak, który nie ma jeszcze roku. Jest bardzo wesoły i aktywny, świetnie dogaduje się ze wszystkimi psami. Nie ma problemu z dziećmi, lubi ludzi i jak się go głaszcze. Może to właśnie Ty podzielisz się z nim swoją kanapą?

Misiaczek

Swoje imię zawdzięcza wielkości, ponieważ jest naprawdę sporych rozmiarów. Jest to bardzo nieśmiały i trochę lękliwy psi emeryt. Marzy o domu, w którym będzie mógł spędzić psią emeryturę. Póki co nie ufa człowiekowi na tyle, żeby dać się pogłaskać, ale chętnie bierze jedzenie z ręki. Marzymy, żeby znalazł swojego Pana, któremu pozwoli się dotknąć i wymiziać. Może to będziesz Ty?

Bila

Młoda, nieduża suczka, ma krótkie łapcie trochę jak jamnik. Jest bardzo łagodna, trochę obawia się innych psów, ale mimo wszystko chciałaby do nich podejść. Domaga się głaskania i nie boi się ludzi. Kto podaruje dom Bili?

Remik

Starszy psiak, który marzy o domu, w którym spędzi psią emeryturę. Nie sprawia problemów, jest łagodny i spokojny. Ze względu na wiek nie potrzebuje wiele ruchu, ale z chęcią położy się na kanapie i przytuli do swojego przyszłego właściciela. Może to właśnie Ty podzielisz się z nim swoim domem?