Z pewnością niejednokrotnie będąc w domu pomyśleliście, że nie chce Wam się gotować. Każdy czasem ma taki dzień i wtedy na ratunek przychodzą restauracje. Problem pojawia się wtedy, kiedy trzeba wybrać tę jedną, do której trzeba się wybrać. Im większe miasto, tym więcej lokali wartych zainteresowania. Dzisiaj przychodzimy do Was z ratunkiem i przedstawiamy Wam kilka najciekawszych miejscówek, w których warto zatrzymać się na obiad.

Restauracja w Kamienicy

W Kamienicy to nie tylko przepyszne jedzenie, ale również bardzo klimatyczne wnętrze. Jak sama nazwa wskazuje, restauracja znajduje się właśnie w kamienicy. Jest bardzo łatwo dostępna dzięki lokalizacji w samym centrum Łomży. Nie martwcie się o jakość składników, są one zawsze świeże i pozyskiwane od lokalnych dostawców. To właśnie dzięki temu smak potraw jest bardzo dobry i niepowtarzalny. Zasmakować możecie w niej zarówno burgerów, jak i pierogów. Jest to też odpowiednie miejsce dla fanów sernika i smakoszy kawy. Już dziś możecie wybrać się na ul. Rządową i wstąpić do restauracji “W Kamienicy”.

Restauracja Spokojna

Jest to kolejna propozycja dla osób, które cenią sobie jakość produktów. Do Restauracji Spokojnej powinniście wybrać się, jeśli nie możecie się zdecydować czy chcecie skosztować tradycyjnych polskich potraw, czy może całkowicie nowych form. To właśnie tam dostaniecie połączenie tego i tego. Na talerzu dostaniecie dużą porcję, która będzie równie dobrze wyglądać, jak i smakować. Restauracja organizuje także imprezy okolicznościowe w pięknym wnętrzu. Jest to jedno z tych miejsc na mapie Łomży, które koniecznie powinniście odwiedzić chociaż raz!

Obiady u Ryśka

Jeśli macie ochotę na tradycyjnego kotleta schabowego, flaki wołowe albo pierogi, to musicie iść na Obiad do Ryśka. Jest to naprawdę dobra domowa kuchnia, na dodatek w bardzo dobrej cenie. Z pewnością niejednokrotnie uratuje Wam ona popołudnie, w trakcie którego nie macie czasu albo ochoty gotować.