Data 20 września to bardzo ważny dzień dla przedszkolaka. Bowiem właśnie w tym dniu w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka! Tak było i w tym roku. Poniżej relacjonujemy, jak świętowały dzieci wśród muzyki i zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Łomży

Jak świętowały dzieci w przedszkolu? Od kiedy obchodzone jest święto Dnia Przedszkolaka?

Zacznijmy od tego, że święto — Dzień Przedszkolaka, obchodzony jest już po raz dziewiąty! Pierwszy taki dzień został ustanowiony przez Sejm we wrześniu 2013 roku. Dokładnie brzmi on Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to pokazuje, jak bardzo ważna jest edukacja przedszkolna i integracja dzieci.

Jak świętowało Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży? Jakie atrakcje zapewniono przedszkolakom?

Z tego powodu dzieci z Przedszkola Publicznego nr 10 w Łomży uczciło to święto. Przedszkole jak zapewne każde inne tego dnia, świętowało i super się bawiło! Dzieci miały zapewnione przez Panie przedszkolanki mnóstwo atrakcji, między innymi zabawy plastyczne, muzyczne i taneczne. Nie zabrakło również dekoracji w postaci kolorowych balonów i serpentyn! Dodatkowo na podwieczorek były pyszne babeczki, które przygotowały wraz z pomocą Pań przedszkolanek niektóre grupy. To był naprawdę udany i wesoły dzień! Super jest być przedszkolakiem!