Kiedy zwiedza się to piękne miasto, jakim jest Łomża, to często nawet nie wiemy kiedy z południa zrobił się wieczór i trzeba gdzieś przenocować. Turysto! Postanowiliśmy ułatwić Ci trochę zadanie i przedstawić kilka spośród wielu obiektów noclegowych w Łomży i okolicy.

Łomżyńskie hotele i pensjonaty

Pensjonat Retro – to pensjonat który mieści się w budynku o zabytkowej architekturze. W pensjonacie znajdują się 24 pokoje noclegowe. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem lub wanną, co jest dużą zaletą.  Obiekt ten ooferuje także śniadanie w formie bufetu. Natomiast dla przylatujących, na lotnisku czeka transfer prosto do pensjonatu! Pensjonat znajdziecie pod adresem: Łomża, ul. Nowogrodzka 157.

Hotel Gromada – to hotel trzygwiazdkowy, zlokalizowany niedaleko Starówki czy Bulwarów Łomżyńskich. Obiekt mieści w sobie 72 pokoje, o typie standardowym albo ekonomicznym. W każdym z pokoi jest telewizor, telefon, czy Wi- Fi a w pokojach standard dodatkowo są zestawy do parzenia kawy czy herbaty. Oczywiście hotel posiada także restaurację oraz patio, w której zjecie wyśmienite dania. Hotel Gromada mieści się przy ulicy Rządowej 1a.

Pokoje Sleepin – to budynek których wnętrza są bardzo miłe i gustownie urządzone. Obiekt ten posiada 11 pokoi w różnych rozkładach, z łazienką, Wi – Fi itp. Ogólnodostępna jest między innymi pralka, maszyna do kawy i przekąsek. Niedaleko, bo około 1 km, znajduje się centrum Łomży. Dodatkowo możesz wypożyczyć tutaj rowery. Adres tego miejsca to: ulica Gen. Władysława Sikorskiego 8.