W konfrontacji dziesiątej kolejki Betclic 3. Ligi piłkarskiej, drużyna Broń Radom gościła na swoim terenie zespół ŁKS Łomża. Zmagania zakończyły się triumfem gospodarzy, uzyskanym wynikiem 2:0.

Przed tym starciem, zespół Radomia posiadał trzy punkty mniej od swoich rywali. Do tej pory, drużyna Broń Radom mogła poszczycić się zwycięstwami tylko na własnym boisku, co stanowiło pozytywną zapowiedź dla meczu z drużyną z Łomży. Pierwsze prowadzenie dla gospodarzy zostało osiągnięte podczas doliczonego czasu pierwszej połowy gry, kiedy to Junior Timite skierował piłkę do bramki przeciwników. W drugiej części spotkania, dokładnie w 83. minucie czerwoną kartkę zaprezentowano zawodnikowi gości, Kacprowi Orzechowskiemu. Kilka minut później, Jakub Piwowarczyk podwyższył rezultat do 2:0 i dzięki temu Broń Radom mogła cieszyć się z czwartego zwycięstwa w obecnym sezonie. Aktualnie, drużyna pod wodzą Mateusza Dudka plasuje się na siódmej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Następne starcie drużyna Broń Radom stoczy 5 października (sobota), kiedy to na wyjeździe zmierzą się z Unią Skierniewice. Start meczu zaplanowany jest na godzinę 18. W ostatnim spotkaniu, Broń Radom pokonała ŁKS Łomża 2:0 (1:0), a gole zdobyli Timite 45+1′ i Piwowarczyk 89′. W trakcie gry czerwoną kartkę otrzymał Orzechowski 83′ z ŁKS Łomża.