Na mapie przewozowej Łomży zaznacza się coraz silniejszą pozycję Halo Taxi, korporacji cenionej przez lokalnych mieszkańców za swoje usługi. Z najnowszych doniesień firmy wynika, że do ich zespołu dołączyła inna popularna korporacja taksówkarska – Taxi MPT. Celem połączenia sił jest stworzenie mocnej i trwałej obecności na łomżyńskim rynku przewozowym.

Halo Taxi to firma, która nieustannie się rozwija, mając na celu zapewnienie komfortowego i bezpiecznego transportu dla mieszkańców miasta oraz okolicznych regionów. Firma dokłada wszelkich starań, aby każdy pasażer dotarł do wyznaczonego miejsca bez zbędnych problemów i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Dodatkowo, w Halo Taxi przyjmuje się płatności kartą, co ułatwia korzystanie z usług firmy. Możliwość szybkiego i bezproblemowego zamawiania przewozu to kolejny atut, który cenią sobie klienci. Innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez firmę zostały docenione również przez ekspertów – korporacja zdobyła nagrodę w plebiscycie „na najlepszą korporację lub zrzeszenie taksówkarskie”.

Wzrost popularności usług oferowanych przez Halo Taxi oraz ciągłe sukcesy firmy skłoniły inne korporacje do nawiązywania z nią współpracy. Dołączenie Taxi MPT do zespołu Halo Taxi jest dowodem na to, jak atrakcyjnym partnerem biznesowym stała się ta firma na łomżyńskim rynku.